Okná v Prešove ?

FEZANOVA s.r.o.

…robíme Váš domov krajším miestom

Okná v Prešove od firmy Fezanova, s.r.o. je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca firma od roku 2013 so skvelým tímom spolupracovníkov od pracovníkov v kancelárii, obchodných zástupcov, až po montážnych pracovníkov. Zaoberáme sa predajom a montážou okien PVC, hliníkových, drevených, ďalej montážou a predajom interiérových aj vonkajších vchodových dverí, garážových brán, tieniacej techniky a mnohým iným.

Okná v Prešove

Okná

Okná v Prešove v ponuke plastové a hliníkove okná v ponuke okenné profily ideal, gealan a veka.

Dvere

interérové a exteriérové dvere pre váš domov fezanova je výhradným predajcom dverí VIVENTO

Garážové brány

v ponuke priemyselné, rolovacie, dvojkrídlove a sekciové garážové brány za najlepšie ceny

Betónové ploty

betónové ploty sú k dispozícii vo výškach: 1,25, 1,50, 1,75, 2,00, 2,25, 2,50

Sme výhradným predajcom dverí Vivento

V stavebníctve úspešne pôsobíme už od roku 2013. Ako výhradný distribútor dverí Vivento, značky, ktorá pôsobí na trhu viac ako 30 rokov, Vám ponúkame krásne, dokonale a kvalitné dvere pre dokončenie interiéru sú našou špecialitou, takže venujeme osobitnú pozornosť najmenším detailom a ponúkame len tie najkvalitnejšie riešenia. Široká škála dizajnov a povrchových úprav vám poskytne dokonalý vzhľad pre akýkoľvek architektonický štýl a poskytne vášmu domu jedinečný charakter. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s unikátnou kolekciou dverí navrhnutou najlepšími európskymi dizajnérmi. Sme výhradným distribútorom spoločnosti Vivento na Slovensku.
Okná v Prešove

Kto sme ?

Predajca okien v Prešove

Fezanova, s.r.o. je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca firma so skvelým tímom spolupracovníkov od pracovníkov v kancelárii, obchodných zástupcov, až po montážnych pracovníkov. Zaoberáme sa predajom a montážou okien PVC, hliníkových, drevených, ďalej montážou a predajom interiérových aj vonkajších vchodových dverí, garážových brán, tieniacej techniky a mnohým iným. Portfólio našich výrobkov si môžete pozrieť na našej stránke www.fezanova.sk, ale aj na našom facebookovom profile, kde máme aj referencie od spokojných klientov a fotografie niektorých vykonaných prác a montáží.

Máte otázku ?

Opýtajte sa nás na čokoľvek a naši pracovníci Vám v najbližšej dobe odpobedia na Vaše otázky.