Home > Okná
Okna Aluplast
Okná z profilov značky Aluplast od nemeckej spoločnosti aluplast GmbH z nemeckého mesta Karlsruhe s prevádzkami na takmer všetkých kontinentoch sveta sú na Slovenskom trhu najpredávanejšie. Až takmer 1/3 predaných okien v SR je z profilov aluplast. Tento výsledok je dosiahnutý aj vďaka širokému spektru ponúkaných typov okien. Od štandardných 4 komorových profilov, až po špičkové 8 komorové profily s vlepovaným sklom. Na výrobu okien aluplast z ponuky spoločnosti Ekoprofil sú použité materiály najvyššej kvality.
Okná Gealan
Nároky, ktoré musia plastové okenné profily spĺňať, v posledných rokoch výrazne narástli: viac tepelnej a zvukovej izolácie, zabezpečenie proti vlámaniu, lepšia statika a atraktívnejší vzhľad. Iba moderné okenné systémy, ktoré tieto požiadavky na profily spĺňajú, sa na trhu môžu presadiť - a s nimi aj ich spracovatelia, naši zákazníci.Produktové inovácie, ako je statické suché presklenie STV®, intenzívny jadrová izolácia IKD®, automatický ventilačný systém GECCO a farebný profilový systém acrylcolor, dokazujú výkonnosť GEALAN.
aluplast Ideal 4000
Okno profilového systému Ideal 4000 je najmodernejšou technológiou v kombinácii s najvyšším komfortom bytu. Umožňuje výrobu veľkých okien prostredníctvom silných profilov hĺbky 70-85 mm a veľkých oceľových výstužných komôr. Tento systém zaručuje vysokú tepelnú a akustickú izoláciu.
Aluplast Ideal 5000
Okno profilového systému Ideal 5000 je kombináciou najmodernejšej technológie s najvyšším komfortom bytu a klasickej konštrukcie s centrálnym tesnením. Proporcionálne tvary, stabilný dizajn a originálny dizajn zaručujú nadčasový štýl a eleganciu.
WordPress
aluplast ideal 7000
Okno profilového systému Ideal 7000 je zamerané na energeticky úsporné budovy. Montážna hĺbka 85 mm plus šesťhranná konštrukcia profilu poskytuje výnimočné tepelno-izolačné vlastnosti okna. Tepelná priepustnosť profilov je na úrovni Uf = 1,1 W / m2K použitím širších a teplejších tabúľ až do šírky 51 mm.
aluplast ideal 8000
Ideal 8000 je zloženie inovatívnych technologických riešení, ktoré zaručujú teplo, ticho a originálny štýl a eleganciu okna. Pri vytváraní tohto systému bolo zamerané na znižovanie tepelných a akustických parametrov, ktoré by bolo možné dosiahnuť zvýšením hĺbky budovy na 85 mm, šesťkomorovou konštrukciou profilu a pridaním tretej pečate.
aluplast renovačný
Systém obnovy rámov sa používa na inštaláciu okien bez demontáže starých rámov. Špecifickosť tohto typu okien spočíva v použití špeciálnych renovačných rámov z tzv. Maskovací profil, ktorý zahŕňa drevený rám na vytvorenie výrazného vnútorného pásu a špeciálne profily krytu je možné použiť zvonku. Maskovacie profily v rámci majú rôzne šírky, ale je tiež možné ich vystrihnúť na špecifické potreby.
Aluplast Monoblock
Monoblokové rámy sú určené pre okná, ktoré sú inštalované v ohrievacej vrstve. Veľká šírka rámov Monoblock umožňuje výber podľa hrúbky izolácie.Špeciálna polica (okenný parapet), umiestnená na vonkajšej strane rámu, esteticky odráža teplo po obvode okna a zároveň zabraňuje tvorbe tepelných mostov. Vnútorná rukoväť rámu Monoblock zaisťuje estetickú inštaláciu zvnútra miestnosti bez potreby omietky.
Aluplast Nord line
Charakteristickým rysom systému Nord-Line založeného na úzkych tvárných profiloch je spôsob otvorenia okien vonku. To platí najmä o škandinávskom štýle stavebného priemyslu a lisy proti vetru sa na ne utláčajú utiahnutím tesnenia. Okrem toho spôsob otvárania vonku vám umožňuje ušetriť priestor v miestnosti.Rám má šírku 120 mm a krídlo 70 mm. Podpery a kríže sú charakterizované špeciálnym dekoratívnym tvarom zo strany miestnosti.
Aluplast Multi Sliding
Je to "najteplejšia" zo všetkých troch systémov. Maximálna šírka zasklenia je v tomto prípade 33 mm. V tomto systéme sú dva rámy so šírkou 80 a 96 mm. Existujú dva typy vozíkov, z ktorých si môžete vybrať. Jeden typ s maximálnou hmotnosťou 120 kg a druhou až 150 kg.V rámci tohto systému je možné použiť otvory A, C, D a F. Použitie špeciálneho profilu rámu, ktorý slúži ako dodatočná trať, umožňuje konštrukciu s viacerými traťami. To poskytuje rovnaký účinok ako sklápacie dvere, kde niekoľko otvorených krídel vyčnieva do jedného z najspodnejších štvrtí a vytvára jedno neprerušované svetlo.
Hliníkové kryty
Aluskin aluminium overlay je nové technické riešenie, ktoré zavádza moderný a elegantný svet hliníka a neobvyklú zábavu farieb pri zachovaní tepla PVC.Najlepšie úspory energie a súčasné dosiahnutie opticky krásnych hliníkových okien a fasád sú silné stránky, ktoré dokážu splniť očakávania najnáročnejších architektov. Aluskinové hliníkové obloženia vďaka moderným náterom alebo práškovému náteru môžu mať akúkoľvek farbu od palety RAL. Pomocou hliníkových prekryvov hliníka na vonkajších plochách profilov môžete dosiahnuť vysokokvalitný vzhľad, zvýšenú trvanlivosť a farebnú rôznorodosť lakovaných hliníkových profilov. Bez skrutiek žiadne lepidlo, bez plytvania časom, môže vytvoriť jedinečný výrobok.
Decco 71
Nové dvere bolo zrušené posuvné aluplastu HST 85 mm sú jedinečné na trhu: sú k dispozícii v troch rôznych variantoch, v závislosti na požiadavkách tepelnej izolácie: v základnej verzii podľa verzie štandardu, na prémiovú verziu, ktorá spĺňa najvyššie požiadavky na pasívne domy.Od začiatku tohto roka, zahŕňa nový systém dverí HST 85 mm, ktorý je na jednej strane v reakcii na očakávania,
Decco 73
Decco 73 má vysokú odolnosť voči deformácii vďaka výstuži typovej pre 70 mm profily. Tento systém má vynikajúce tepelné vlastnosti pri použití vnútorného tesnenia. Toto je profil určený pre zákazníkov, ktorí oceňujú kombináciu klasického dizajnu a vysokej tepelnej izolácie.špecifikácie:6-komorový systém so šírkou 70 mm s tretím tesniacim stredom Možno použiť šírku rámu 81 mm Profily v najčistejšej bielej farbe Profily triedy A a B podľa PN-EN 12608: 2004 Vynikajúca tepelná izolácia. So šírkou 70 mm - Uf 1,1 Wm2 / K Referenčná šírka okna 1230 mm výška 1480 s hriadeľovým balíkom 44 mm Uw 0,76 W / m2K
Decco 82
Decco 82 nastavuje najnovšie trendy v okennom priemysle. Moderný asketický dizajn dáva oknám výnimočný charakter. Výrobok má univerzálne funkcie.Umožňuje použitie širokej škály hriadeľových obalov - od štandardnej po najsilnejšiu, od základných po špeciálne balenia: teplé, zvukotesné a bezpečné.Profil sa vyznačuje šírkou a stabilitou.špecifikácie:6-komorový systém s montážnou šírkou 81 mm. Široká škála hriadeľových obalov od 22 mm do 55 mm! Profily v najčistejšej bielej farbe Moderný dizajn - ostrý okraj, ktorý dáva oknám moderný vzhľad Vynikajúca tepelná izolácia: Uf = 0,96 W / m2K (s hriadeľom 52 mm) Uw = 0,75 W / m2K šírka referenčného okna 1230 mm, výška 1480 s 48 mm hriadeľovým
Decco 83
Okenný systém Decco 83 má veľmi dobré tepelné a akustické vlastnosti. Jedná sa o trojmiestny profil vyvinutý s geometrickým štýlom vysoko kvalitného PVC. Zabezpečenie výnimočnej stability je dosiahnuté prostredníctvom veľkých komôr, ktoré umožňujú použitie rôznych výstuží. Decco 83 je vhodný pre jednorazové a veľké investičné projekty.špecifikácie:7-komorový systém so šírkou 81 mm s tretím tesniacim stredom Široká škála sklených obalov od 23 mm do 53 mm! Profily v najčistejšej bielej farbe Moderný dizajn. Ostré okraje dávajú oknami moderný vzhľad
Thermicco
hermicco je najlepším 8-komorovým systémom na trhu s bezkonkurenčnými tepelnoizolačnými vlastnosťami.Plášť vytvára ďalšie centrálne tesnenie.Zákazníci tiež oceňujú nezvyčajnú eleganciu profilu a ušľachtilú bielu. Thermicco je k dispozícii v širokej škále farieb a drevených dýh.Odporúčame náš produkt s 3-šachtovými obalmi.špecifikácie:Unikátny dizajn Profilový systém so šírkou 90 mm s tretím tesniacim stredom Široká škála hriadeľových obalov s hrúbkou od 22 do 46 mm Najlepší koeficient prenosu tepla na trhu pre túto profilovú triedu: Uf = 0,97 W / m2K (s balíkom hriadeľa 44 mm) Referenčné okno so šírkou 1230 mm výška 1480 mm s hriadeľovým obalom 44 mm / Ug = 0,6
Arcade
Arkádové profily poskytujú dobrú tepelnú izoláciu. Prostredníctvom svojho klasického tvaru dokonale zapadajú do súčasnej a tradičnej architektúry. Ide o perfektnú kombináciu estetiky s veľmi priaznivými parametrami použitia. Hĺbka budovy je 71 mm a 5-komorová konštrukcia profilov poskytuje veľmi dobré parametre tepelnej izolácie. Moderné, zaoblené čiary definujú okná arkádových profilov, ktoré sú výrazným prvkom fasády a špecifickým detailom interiéru. Rôzne krídlové tvary umožňujú zasadiť okno do akéhokoľvek architektonického štýlu. Arkádové profily zaručujú ekonomické, konzistentné a nadčasové riešenie. Sú k dispozícii v širokej škále farieb a v dvoch typoch krídel (jednoduché, polkruhové)