Home > Nezaradené > Okná Aluminium

Econoline

Systém ECONOLINE je určený na vytvorenie vnútorných priečok, pevných aj okien s dverami, kvôli nedostatočnej tepelnej izolácii. Vďaka unikátnej šírke 51 mm umožňuje tento systém väčšiu voľnosť pre návrhárov a komfort pre dodávateľov. Umožňuje použitie sady hriadeľov s hrúbkou od 3 mm do 38 mm, ktoré sú upevnené na krídlach čepele pomocou zasklievacích perličiek z hliníkových profilov a tesnení. Econoline má tiež variantu profilov dverí so špeciálnym uzemňovacím kovaním pre upevňovanie upínacích pántov. Dopĺňa ho podsystém INNERWALL, ktorý sa veľmi dobre hodí na kancelárske budovy – je to rovnaká kostra, na ktorú sa lakované lišty spaľujú. Umožňuje vám použiť vnútornú uzávierku.

použitie:

Dvere a segmenty deliacich stien určených na všeobecné použitie vo verejných a priemyselných budovách (v kanceláriách)
Dvere ECONOLINE je možné integrovať do deliacich stien z segmentov ECONOLINE alebo iných stien ľubovoľnej konštrukcie podľa technického návrhu zariadenia.
Schopnosť konštruovať posuvné, výkyvné, stenové spojenie pod ľubovoľným uhlom a vystuženie už vyrobených alebo dokonca zostavených komponentov.

Imperial

Imperial je systém, ktorý sa vzťahuje na stavbu exteriérových dverí, okien, ako aj na rôzne typy miest. Pre zlepšenie mechanickej pevnosti vonkajšej komory a vnútorné profil bol aplikovaný tepelnej oddelenie so šírkou 24 mm, vyrobené z polyamidu vystuženého sklenými vláknami orientovanými v rôznych smeroch. Okrem toho tiež vybavený lepenie závitom, ktorý v priebehu vypaľovania profile lakované, prášok vytvára pevnú a dokonale utesňuje izoláciu proti vlhkosti.

IMPERIAL dverové profily majú súčiniteľ prestupu tepla UR = 2,2 ÷ 2,3 W / m2K, ktorý triedi materiálovej skupiny 2.1 podľa DIN 4108. Tieto parametre: veľkú šírku 65 mm profily (okenné rámy, dvere, stĺpy, dverné krídla) a 74 mm (krídlo) a hrúbku steny 1,7 ÷ 2,0 mm, sa získa tuhý, stabilný profil umožňuje konštrukciu dverného krídla na maximálne rozmery: šírka 1300 mm – maximálna výšku 2200 mm, šírku 1200 mm – maximálna výšku 2400 mm.

Výhodou okien Imperial je široká ponuka krídel vhodných pre celkové rozmery okien a pre použité armatúry.

 

Star

Star je trojkomorový systém s dvernými oknami so zvýšenou tepelnou izoláciou. Má tepelný plášť 45 mm, ktorý je vyrobený z inovatívnych materiálov.

Umožňuje aplikáciu vysokokapacitných valcových pántov na dvere systému.

V tomto systéme sa použil inovatívny systém odvodnenia vody (nie sú viditeľné viditeľné drenážne otvory).

 

Superial

Superial je systém so zvýšenou tepelnou izoláciou. Trojkomorové tepelné tesnenie, tesnenie centrálnej komory a špeciálne tesniace tesnenia umožňujú dosiahnuť UR <2,0 W / m2K (materiálová skupina 1,0 podľa DIN 4108).

Tento systém má hĺbku okenných rámov a profilov pre pevnú pevnosť 75 mm a hĺbku okna 84 mm. Je založená na príslušenstve, sklenených pásikoch a kovania z iných tepelnoizolačných systémov.

Superial dosahuje veľmi dobré akustické vlastnosti a je možné použiť výplne s hrúbkou od 14 mm do 61 mm.

 

Ultraglide

Ultraglide je dvojcestný posuvný systém so zvýšenou tepelnou izoláciou. Šírka dverí: 64 mm, krídla: 100 mm.

Hĺbka rámu: 153 mm, hĺbka krídla: 67 mm. Je možné použiť výplne hrúbky od 6 mm do 53 mm.

Vďaka svojej štruktúre umožňuje tento systém výstavbu konštrukcií s veľmi veľkými rozmermi bežiacich krídel.

 

Visoglide

Systém Visoglide je určený na tepelne izolované posuvné dvere. Všetky profily tohto systému sú trojkomorové so šírkou rámu 99 mm alebo 155 mm a šírkou 43 mm. Dvoj- a trojcestné pojazdové koľajnice, ktoré posúvajú krídla, umožňujú efekt otvoreného priestoru.

Okrem toho umiestnenie podvozkov pod pohyblivé časti znižuje nebezpečenstvo zavesenia dverí.

Tento systém umožňuje použitie výplní od 4 mm do 29 mm a rôznych kombinácií dvoch, troch, štyroch a šiestich prvkov na základe dvojitého alebo trojdverového výložníka.

prihláška

Vývoj terás,
verandy,
Zimné záhrady
patio

 

Apollo cold

Apollo cold je neteplotný izolačný systém pre dvere, okná a masívne sklenené okná pozostávajúce z vysoko kvalitných hliníkových profilov. Tento systém ponúka veľmi ekonomické riešenie, v ktorom nie je podmienená tepelná izolácia, tj v obchodných centrách, kancelárskych priečkach, verejných budovách, druhých vnútorných dverách atď. Tento systém umožňuje používanie armatúr s Eurorewkiem. Okrem štandardných aplikácií ponúka systém automatické a ručné riešenie posuvných dverí.

 

Olympia

Olympia je systém na výrobu dverí, okien a dverí pozostávajúci z trojkomorových profilov vyrobených z vysoko kvalitného hliníka, stabilný s najvyššou tepelnou izoláciou pre pasívnu konštrukciu. Každá zostava profilového systému Olympia bola starostlivo navrhnutá tak, aby poskytovala optimálnu vodotesnosť a odolnosť voči priepustnosti vzduchu, a preto je spojená s vysokými úspory energie. Pri správnej konštrukcii profilu a jeho výplní sa dosahuje optimálna šírka profilu 82 mm vzhľadom na jeho tepelné vlastnosti a štrukturálnu stabilitu.

 

Harmonia

Harmony je systém sklápania (sklápacia stena), v ktorej sú krídlové prvky posúvané ľavou, pravou a bočnou stranou. To umožňuje užívateľovi vytvoriť otvorený priestor s panoramatickým výhľadom na okolie.

Harmónia umožňuje konštrukciu maximálnych krídel H = 2900 mm a B = 1000 mm s hmotnostným limitom 90 kg na jedno krídlo. Možnosť použiť 3 až 6 krídel a viac.
Dizajnéri Harmony prikladajú veľký dôraz na vytváranie profilov s tenkým vzhľadom.

Použitie kompozitných držadiel, patentovaných, umožňuje jednoduché skladanie krídel. Systém má rovnakú profilovú šírku ako okná a dverný systém Triton a je plne kompatibilný s ním.

Hercules

Herkules je systém na výrobu dverí, okien a miest pozostávajúcich z trojkomorových profilov vyrobených z vysoko kvalitného hliníka. Vysoká tuhosť poskytuje vonkajšiu tretiu komoru umožňujúcu inštaláciu ďalšieho rohu. Vďaka tepelným vložkám tvaru Ω z polyamidu vystuženého skleneným vláknom poskytuje systém vynikajúcu izoláciu s hodnotou Uw = 1,46 W / m2K.
Hercules umožňuje používať kovanie s hliníkovým a PVC z Eurorow. Kompatibilita s inými systémami (Apollo, Triton, Hermes) výrazne zjednodušuje prácu výrobcov okenných a dverových stolárskych výrobkov.

 

Kolos

Kolos je prvý dokonale izolovaný systém výroby posuvných dverí s využitím technológie Spidertechnology® vyvinutého firmou Blyweert Aluminium. Dôležitou vlastnosťou tohto systému je veľmi veľká rozmerová konštrukcia, komfort a spoľahlivosť. Kolos umožňuje použitie krídel s hmotnosťou do 400 kg.

Napriek tomu dizajny vytvorené v tomto systéme si zachovávajú štíhly a elegantný vzhľad. Existencia v jedinej a dvojitej verzii, ako aj vo verzii s výťahom. Systém Kolos je navrhnutý ako štandardná päťbodová zámka.

Je tiež možné nainštalovať perly proti vlámaniu.

Kratos

Kratos je fasádny systém novej generácie, ktorý umožňuje flexibilné vytváranie impozantných, efektívnych a funkčných fasád. Pri navrhovaní systému sa technici snažili zosúladiť vysoké požiadavky na dizajn modernej fasády s možnosťou zaujímavých a odvážnych architektonických konštrukcií.

Rozvoj fasádnych techník v smere zaujímavých riešení si vyžadoval vytvorenie dobre premysleného jadra systému, ktoré by charakterizovalo najvyššie parametre užitočnosti.

Napriek takýmto vysokým požiadavkám na produkciu bolo možné vytvoriť systém, ktorý je priateľský výrobcom a montérom hliníkových svietidiel. Nová fasáda je jednoduchá pri výrobe a montáži.

Štyri kombinácie tepelnej izolácie s veľkým počtom ozdobných svoriek umožňujú projekty s veľkou rozmanitosťou tvarov a funkčnosti.

 

Triton

Triton je systém na výrobu dverí, okien a dverí pozostávajúci z trojkomorových profilov vyrobených z vysoko kvalitného hliníka. Trojkomorové profily s montážnou hĺbkou 72 mm Patentovaný izolačný systém Spidertechnology® a početné izolačné prvky zabezpečujú vysokú tepelnú izoláciu. Tento systém umožňuje montáž armatúr s Eurorovka na hliník a PVC.
Je kompatibilný s inými systémami (Apollo Cold, Apollo, Hercules), tj niektoré profily a príslušenstvo sú spoločné pre všetky systémy.

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*