Home > okná aluplast ideal
okna ideal 4000
ideal 4000
Tieto okná vpustia svetlo do miestností a chránia pred vonkajšími vplyvmi.IDEAL 4000® od aluplastu ponúka perfektnú syntézu inovatívnej okennej technológie a radosti zo života.aluplast okenné systémy sa postarajú najlepšími tepelnoizolačnými vlastnosťami o príjemné prostredie v miestnosti v každom čase. okna ideal 4000 Vaše výhody
ideal okna
ideal 5000
Vynikajúce izolačné vlastnosti systému IDEAL 5000® sa postarajú o prvotriedne pohodlie pri bývaní.Kvalitné profilové systémy od spoločnosti aluplast ponúkajú znamenitú ochranu pred vlámaním a tým aj ukľudňujúcu bezpečnosť.
ideal 7000
IDEAL 7000 ® classic-line je vynikajúci profilový systém v stavebnej hĺbke 85mm. Prvotriedna kvalita a viackomorová technika profilu zaisťujú najlepšiu tepelnú izoláciu. Toto redukuje náklady na vykurovanie a poskytuje príjemný pocit z bývania.IDEAL 7000 ® – je vhodný pre všetky typy detailu osadenia okna.
ideal 8000
IDEAL 8000® je profilový systém so stavebnou hĺbkou 85 mm. Súhrou vysokej stavebnej hĺbky a ušľachtilého dizajnu vznikol okenný systém, ktorý je tak energeticky ako aj opticky na najvyššej úrovni. Vysoká stavebná hĺbka ako aj 6- komorová technika sa postarajú o optimálnu tepelnú izoláciu ako aj blahodarné ticho vo Vašich štyroch stenách.