Home > ideal 4000

Okno profilového systému Ideal 4000 je najmodernejšou technológiou v kombinácii s najvyšším komfortom bytu. Umožňuje výrobu veľkých okien prostredníctvom silných profilov hĺbky 70-85 mm a veľkých oceľových výstužných komôr. Tento systém zaručuje vysokú tepelnú a akustickú izoláciu.

Ideal 4000 je široká škála riešení pre vytváranie okien, ktoré im poskytujú jedinečný a harmonický tvar prispôsobený ich vlastnému štýlu. Je dokázaná ako v inovatívnej architektúre jedno- a viacpodlažného bývania, tak aj v rekonštrukcii.V prípade rekonštrukcie je významné zníženie výšky rámu a krídla, čím sa zvyšuje prietok svetla.

Harmonické a štýlové rady v štíhlych profiloch v nezaradenej verzii zaručujú nadčasovú eleganciu. Okrúhla verzia je však zameraná najmä na zákazníkov, ktorí hľadajú originálne možnosti vytvárania okien, zdôrazňujú ľahkú optiku a jemné zaokrúhľovanie. Ďalšou možnosťou tvarovania okien je použitie rôznych typov sklenených korálkov prispôsobených charakteru interiéru.

Moderný variant Ideal 4000 85 mm je kombináciou moderných riešení s vonkajšími tesneniami so šesťhrannou rámovou konštrukciou s hĺbkou 85 mm, čo umožňuje lepšiu tepelnú izoláciu okien. Táto inovatívna technológia zaručuje najvyššiu úroveň založenú na osvedčených a známych výrobkoch. Ideálny 4000 nový je skvelým prvkom v interiéri, ktorý im poskytne prekvapujúci a originálny vzhľad.

Farba

Špecifikácie:
Technická špecifikácia – systém IDEAL 4000
Hĺbka inštalácie: 70-85 mm
Šírka rámu / krídla: 102 mm
Maximálna hrúbka zasklenia: 36 mm
Počet komôr: 5-6
Tesniaci systém: vonkajší (2 tesnenia)
Ozubený systém: oceľ
Dostupné profily: klasická, okrúhla
Koeficient prenosu tepla: Uf = 1,3 – 1,4W / m²K
Odolnosť voči vetru: C4 *
Vodotesnosť: 9A *
Priepustnosť vzduchu: 4 *
Zvuková izolácia s hriadeľom 4/16/4: 34 (-2,5) dB
Maximálna zvuková izolácia: 45 (-1; -3) dB *
Technologické lepenie vnútri: áno
Možnosť pokrytia: áno
Náhradné tesnenia: áno

* Vzhľadom na hodnoty výkonu sú maximálne hodnoty získané v štúdiách