Home > ponúkame > Hliníkové okná

Hliníkové okná s vysokým tepenoizolačým výkonom, okenný sytém pre rôznorodé potreby používateľov. Hliníkové okenné systémy typu HI a HI+ disponujú s vynikajúcimi izolačnými vlastnosťami. Výhoda je tiež vysoká pevnosť profilov, hlavne pri veľkých konštrukčných riešeniach. Moderné a kvalitné okná pre nové bývanie. Hliník ako konštrukčný materiál je ľahký a stabilný pre okenné konštrukcie.

Econoline
Systém ECONOLINE je určený na vytvorenie vnútorných priečok, pevných aj okien s dverami, kvôli nedostatočnej tepelnej izolácii. Vďaka unikátnej šírke 51 mm umožňuje tento systém väčšiu voľnosť pre návrhárov a komfort pre dodávateľov. Umožňuje použitie sady hriadeľov s hrúbkou od 3 mm do 38 mm, ktoré sú upevnené na krídlach čepele pomocou zasklievacích perličiek z hliníkových profilov a tesnení. Econoline má tiež variantu profilov dverí so špeciálnym uzemňovacím kovaním pre upevňovanie upínacích pántov.
Imperial
Imperial je systém, ktorý sa vzťahuje na stavbu exteriérových dverí, okien, ako aj na rôzne typy miest. Pre zlepšenie mechanickej pevnosti vonkajšej komory a vnútorné profil bol aplikovaný tepelnej oddelenie so šírkou 24 mm, vyrobené z polyamidu vystuženého sklenými vláknami orientovanými v rôznych smeroch. Okrem toho má tiež tesniaci plášť Coex, ktorý v procese vypaľovania práškovými profilmi vytvára spoľahlivú parotesnú bariéru a dokonale utesňuje.
Star
Star je trojkomorový systém s dvernými oknami so zvýšenou tepelnou izoláciou. Má tepelný plášť 45 mm, ktorý je vyrobený z inovatívnych materiálov.Umožňuje aplikáciu vysokokapacitných valcových pántov na dvere systému.V tomto systéme sa použil inovatívny systém odvodnenia vody (nie sú viditeľné viditeľné drenážne otvory).
Superial
Superial je systém s vyššou tepelnou izoláciou. UR <2,0 W / m2K (materiálová skupina 1,0 podľa DIN 4108).Tento systém má hĺbku okenných rámov a profilov pre pevnú pevnosť 75 mm a okennú trubicu 84 mm. Z á kladn é z á kladn é z á kladn é z á v ý v y z á v ý v y.Superior má veľmi dobré akustické vlastnosti a je možné použiť výplne s hrúbkou od 14 mm do 61 mm.
Ultraglide
Ultraglide je dvojcestný posuvný systém so zvýšenou tepelnou izoláciou. Šírka dverí: 64 mm, krídla: 100 mm.Hĺbka rámu: 153 mm, hĺbka krídla: 67 mm. Je možné použiť výplne hrúbky od 6 mm do 53 mm.Vďaka svojej štruktúre umožňuje tento systém výstavbu konštrukcií s veľmi veľkými rozmermi bežiacich krídel.
Visoglide
Systém Visoglide je určený na tepelne izolované posuvné dvere. Všetky profily tohto systému sú trojkomorové so šírkou rámu 99 mm alebo 155 mm a šírkou 43 mm. Dvoj- a trojcestné pojazdové koľajnice, ktoré posúvajú krídla, umožňujú efekt voľného priestoru.Okrem toho umiestnenie podvozkov pod pohyblivé časti znižuje nebezpečenstvo zavesenia dverí.Tento systém umožňuje použitie výplní od 4 mm do 29 mm a rôznych kombinácií dvoch, troch, štyroch a šiestich prvkov na základe dvojitého alebo trojdverového výložníka.
Apollo cold
Apollo cold je neteplotný izolačný systém pre dvere, okná a masívne sklenené okná pozostávajúce z vysoko kvalitných hliníkových profilov. Tento systém ponúka veľmi ekonomické riešenie, v ktorom nie je podmienená tepelná izolácia, tj v obchodných centrách, kancelárskych priečkach, verejných budovách, druhých vnútorných dverách atď. Tento systém umožňuje používanie armatúr s Eurorewkiem. Okrem štandardných aplikácií ponúka systém automatické a ručné riešenie posuvných dverí.
Olympia
Olympia je systém na výrobu dverí, okien a dverí pozostávajúci z trojkomorových profilov vyrobených z vysoko kvalitného hliníka, stabilný s najvyššou tepelnou izoláciou pre pasívnu konštrukciu. Každá zostava profilového systému Olympia bola starostlivo navrhnutá tak, aby poskytovala optimálnu vodotesnosť a odolnosť voči priepustnosti vzduchu, a preto je spojená s vysokými úspory energie. Pri správnej konštrukcii profilu a jeho výplní sa dosiahne optimálna šírka profilu 82 mm vzhľadom na jeho tepelné vlastnosti a stabilitu.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*