Home > Aluplast Hliníkové kryty

Aluskin aluminium overlay je nové technické riešenie, ktoré zavádza moderný a elegantný svet hliníka a neobvyklú zábavu farieb pri zachovaní tepla PVC.

Najlepšie úspory energie a súčasné dosiahnutie opticky krásnych hliníkových okien a fasád sú silné stránky, ktoré dokážu splniť očakávania najnáročnejších architektov. Aluskinové hliníkové obloženia vďaka moderným náterom alebo práškovému náteru môžu mať akúkoľvek farbu od palety RAL. Pomocou hliníkových prekryvov hliníka na vonkajších plochách profilov môžete dosiahnuť vysokokvalitný vzhľad, zvýšenú trvanlivosť a farebnú rôznorodosť lakovaných hliníkových profilov. Bez skrutiek žiadne lepidlo, bez plytvania časom, môže vytvoriť jedinečný výrobok.

Zavedenie prekryvných prvkov pripojených k modelu 90o je predovšetkým možnosťou získať veľmi zaujímavú okennú optickú optiku, ale aj veľkú ľahkosť pri výrobe okien s prekrytím. Vďaka prednému koncu prekrytia sa počet ľudí zapojených do procesu a čas potrebný na ich prípravu zmenšil. Nová metóda spájania takisto nevyžaduje takú presnosť pri prekrývaní prekrytia, ako v prípade spojenia 45 ° a prekrytia už nemusia byť po oknách vyrezané. Príprava prekrytia (rez) sa môže uskutočniť paralelne s výrobným procesom okna na základe optimalizačného zoznamu.